PayFix - Dijital Cüzdan

Hesap ve Kart Şifre Konuları

Şifremi Unuttum PayFix İnternet Şube Üzerinden Nasıl Yenileyebilirim?

PayFix hesabınızın internet şifresini PayFix internet şube üzerinden yenilemek için; Sağ üst köşede yer alan ‘’BİREYSEL ŞUBE’’ ye giriş yaparak ‘’Şifremi unuttum’’ sekmesini tıklamalısınız. Açılan pencereye TC Kimlik numaranızı ve hesabınızda kayıtlı olan e posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ‘’sıfırla’’ sekmesini tıkladığınızda girdiğiniz bilgiler doğru ise hesabınızda kayıtlı olan e posta adresinize ‘’yeni şifre oluştur’’ bağlantısı gönderilecektir. (Bu bağlantı güvenlik gereği sadece 10 dk boyunca geçerlidir) Daha sonra ‘’Şifremi Değiştir’’ butonunu tıklayarak tahmin edilmesi kolay olmayan yeni bir şifre oluşturabilirsiniz?

Şifremi Unuttum PayFix Mobil Uygulama Üzerinden Nasıl Yenileyebilirim?

Şifremi unuttum sekmesini tıklayarak, açılan pencereye TC Kimlik numaranızı ve hesabınızda kayıtlı olan e posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Daha sonra ‘’sıfırla’’ sekmesini tıkladığınızda girdiğiniz bilgiler doğru ise hesabınızda kayıtlı olan e posta adresinize ‘’yeni şifre oluştur’’ bağlantısı gönderilecektir. (Bu bağlantı güvenlik gereği sadece 10 dk boyunca geçerlidir) Daha sonra ‘’Şifremi Değiştir’’ butonunu tıklayarak tahmin edilmesi kolay olmayan yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

(Hesabınızda kayıtlı e-mail adresinize erişiminiz yok ise, şifre yenilemeden önce, destek@payfix.com.tr e-mail adresine kimliğiniz ve yerleşim yeri belgenizi göndererek mail adresinizi güncellemeniz gerekmektedir. ( Lütfen aktif olarak kullanabileceğiniz bir mail adresi tanımlayınız)

PayFix hesabının internet ve mobil şube şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

PayFix hesap şifreniz, hatalı şifre denemeleriniz nedeni ile bloke edildi ise, ‘’şifremi unuttum’’ sekmesini kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. Şifre yenileme sürecinde başarılı olamadınız ya da hata aldıysanız konu ile ilgili, destek@payfix.com.tr e-mail adresine blokenin kaldırılması konusunda talepte bulunmalısınız.

YUKARI ÇIK