Hesap ve Kart Şifre Konuları

PayFix şifresi nasıl alınır ve değiştirilir?

Kart şifresi için kart sahibinin sisteme kayıtlı cep telefon numarasından SIFRE boşluk 4 rakamlı şifresi boşluk kartın son 6 hanesi yazılıp 0850 455 11 11 a SMS gönderilerek şifre alınabilir. 
Mevcut kart şifresini değiştirmek için de aynı SMS tekrar gönderilerek şifre değiştirme işlemi gerçekleştirilebilir.

PayFix hesabının internet ve mobil şubesinin şifresi nasıl alınabilir?

PayFix hesabının internet şifresini Param İnternet Şube > Şifre Al/Şifremi Unuttuma tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz. PayFix mobil uygulamasından ise PayFix Mobil Uygulama > Giriş Yap > Şifre Unuttum/Şifre Ala tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

PayFix hesabının internet ve mobil şubesinin şifresi nasıl değiştirilir?

PayFix hesabınızın internet şifresini PayFix internet şube üzerinden; payfix.com.tr > İnternet Şubesi > Kartım > Şifre Değiştir alt menüsünden, PayFix Mobil Uygulama üzerinden ise; PayFix Mobil Uygulama > Ayarlar > Şifre Değiştir alt menüsünden değiştirebilirsiniz.

PayFix hesabının internet ve mobil şube şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

PayFix hesabınızın internet veya mobil şube şifresi bloke edildiyse 0850 455 11 11 no’lu PayFix Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

PayFix Kart şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

PayFix Kart şifreniz bloke edildiyse 0850 455 11 11 no’lu PayFix Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

YUKARI ÇIK