Yeni Nesil Kurumsal Çözüm


PayFix, yaşadığımız dijital çağın yeni nesil ödeme platformudur.

Riskten ve yüksek maliyetlerden uzak yeni nesil kurumsal çözümler sunan PayFix Kurumsal Cüzdan ile tanışın. Firmanız ve markanızın ihtiyaç duyduğu finansal işlemleri gerçekleştirebileceğiniz birçok finansal çözüm PayFix Kurumsal Cüzdanda.

Uzun prosedürler gerektiren bankacılık işlemlerinden çok daha hızlı, daha az maliyetli ve risk barındırmayan PayFix Kurumsal Cüzdan ile 7/24 Ödeme alabilir, müşterilerinize ödeme dağıtımı yapabilirsiniz. Bu sayede operasyon maliyetlerinizi azaltabilir, kaynaklarınızı markanızı büyütmeye, Ar-Ge faaliyetlerine aktarabilirsiniz. BDDK ve Merkez Bankası tarafından yetkilendirilen ve denetlenen PayFix, sağladığı PayFix Kurumsal Cüzdan ile tüm risk ve operasyon maliyetini sizin için en aza indirir. PayFix Kurumsal Cüzdan, Firmanızın ödeme sayfasına kolayca entegre edebileceğiniz, talepleriniz doğrultusunda geliştirebileceğiniz, ihtiyacınıza uygun çözümleri size sağlıyor.

Payfix Kurumsal cüzdan hizmetlerinden faydalanmak için [email protected] adresinize firma bilgilerinizi içeren bir e-posta göndermeniz yeterli. Kurumsal müşteri temsilcimiz en kısa sürede size ulaşarak, en uygun çözümü size sunacaktır.

Çok yakında hizmetinize sunacağımız PayFix Kurumsal Kart ve Kurumsal Sanal Kart ile firmanızın, iş ortaklarınızın, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin tüm dünyada hızlı ve güvenilir şekilde harcama yapabilmesini sağlayabileceksiniz.

YUKARI ÇIK